Факультет Інформатики НАУКМА

Факультет Інформатики є одним з лідерів з підготовки фахівців в галузі розробки програмного забезпечення та штучного інтелекту в Україні та світі, з високою корпоративною культурою, інноваційною освітою та актуальною наукою.

36987915_862806930596063_829668509129637

Чому ми лідери

ФІ - молодий факультет НаУКМА, проте вже третій рік поспіль посідає перші сходинки у рейтингах ЗВО України за рівнем ІТ-освіти, випускає досвідчених і кваліфікованих спеціалістів; також на факультеті викладають його випускники та співробітники ІТ-компаній.

Історія Факультету

Історія створення Факультету інформатики була доволі буремною і приголомшливою, втім, як і історія відродження Могилянки в цілому. Все почалось з особистості Миколи Глибовця – нинішнього декана ФІ, а тоді ще викладача КНУ ім. Тараса Шевченка.

Iнформатики​

Математики

Мережних технологій

​Мультимедійних систем

Контакти Факультету

Дізнайся контакти адміністрації, кафедр, приймальної комісії та PHD програм.