Факультет Інформатики
Національного Університету «Києво-Могилянська Академія»
Інформація про вступ
Курс «Пошукова оптимізація веб-застосувань» у співпраці з компанією Moneyveo.UA
14 Січень 2020, 12:24

В осінньому триместрі 2019-го року, на нашому факультеті був проведений цікавий навчальний експеримент. Максим Корнійчук, випускник ФІ, що нещодавно долучився до спільноти викладачів Могилянки, провів курс «Пошукова оптимізація веб-застосувань». Експериментальним стало те, що курс заручився підтримкою української компанії Moneyveo.UA — власником однойменного сервісу для мікрокредитування. Компанія виділила кошти не лише на допоміжні матеріали курсу, а й забезпечила призовий фонд. Три найкращі команди поділили між собою 100’000 гривень.

Хоча головним задумом курсу було розповісти студентам про інтернет-маркетинг, на практиці вийшло зачепити і інші важливі теми. В першу чергу — це лідерство, робота в команді та управління нею. Студенти 3-4 курсів, що вже мають навички веб-програмування, на прикладі теми пошукової оптимізації побачили, як їхні технічні знання поєднуються з вимогами бізнесу. Ядром курсу були навчальні проєкти, що були наближені до реальних бізнес умов. Студенти генерували і валідували ідеї, досліджували ринки, реалізовували сайти на комерційних хостингах, мали доступ до платних маркетингових інструментів і ресурсів та керували рекламними бюджетами, які виділялися на кожну команду. І, звісно ж, відпрацьовували навики проєктного менеджменту, комунікації і презентації своїх проєктів.

Завдяки співпраці з Moneyveo, пану Максиму вдалося створити дуже цікавий і насичений курс. Майже усі лекції проводили представники самої компанії, отож студенти отримували знання, які безпосередньо використовуються для вирішення тих чи інших бізнес-завдань. Безумовно, такий підхід вимагає високого рівня координації, щоб ефективно співставити теоретичні і практичні завдання, проте, на думку багатьох студентів, він себе цілком виправдав.

Ми дуже вдячні Максимові Корнійчуку та команді Moneyveo за цікавий та успішний експеримент. Обіцяємо — це лише початок!