Українська
Факультет Інформатики
Національного Університету «Києво-Могилянська Академія»
Інформація про вступ
Команда першокурсників НаУКМА – фіналісти хакатону «Битва Титанів»
26 Листопад 2020, 07:25

29 листопада завершилося дводенне змагання «Битва Титанів» від Європейської асоціації програмної інженерії. Серед студентів із п’яти університетів країни команда першокурсників спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» у складі Андрія Відейка, Івана Близнюка ,Олексія Джоса, Іллі Шевчика та Івана Добровольского посіла друге місце. 

 

 

Темою змагань була дистанційна освіта, а саме створення унікальних  IT-рішень для покращення навчального процесу. 
Команда I.A.I.A.I розробила додаток OnStudy - платформа, яка дозволить учням та студентам збирати всю необхідну інформацію про навчання в одному місці.


Сьогодні для навчального процесу використовується багато різних сервісів та відео майданчиків, тому завдання від викладача можуть бути розкидані по різних джерелах. Сервіс OnStudy вирішує цю проблему: надає бота-викладача, можливість створення особистого кабінету користувача, фіксування оцінок і багато іншого.

 

Однією з найважлиіших частин роботи стала не лише розробка прототипу платформи, а й створення докладного плану з розвитку продукту та перетворення його у прибутковий проєкт. Учасники I.A.I.A.I ретельно продумали кошторис, головні етапи монетизації та терміни виконання основних стадій розвитку додатку.

 

 

Вітаємо студентів із чудовим результатом та бажаємо успіхів у подальших проєктах!