Українська
Факультет Інформатики
Національного Університету «Києво-Могилянська Академія»
Інформація про вступ
інформація про викладача
teachers photo
Олійник Богдана Віталіївна
Завідувачка кафедри
Доктор фізико-математичних наук
044 425 43 08
курси
Кафедра: Математики
Метою курсу є вивчення алгоритмів розв'язання геометричних задач, що природно виникають в комп’ютерній графіці, географічних інформаційних системах, математичному моделюванні, тощо. Розглядаються алгоритми: пошук точок перетину відрізків і областей на площині (проблема накладання карт), триангуляція многокутників (охорона картинної галереї), побудова діаграм Вороного (задача поштових офісів).
Кафедра: Математики
Теорія обчислень є важливим курсом при підготовці фахівців з прикладної математики та інформатики. Метою курсу є ознайомлення та оволодіння сучасними методами теорії обчислюваності та складності, застосуваннями теорії алгоритмів у різних задачах математики та комп’ютерних наук. Курс потребує базових знань з таких курсів як дискретна математика, теорія алгоритмів та математична логіка.
Кафедра: Математики
Теорія складності обчислень є важливим курсом при підготовці фахівців з комп’ютерних наук. Метою курсу є ознайомлення та оволодіння сучасними методами теорії складності, застосуваннями теорії алгоритмів у різних задачах математики та комп’ютерних наук. Курс потребує базових знань з таких курсів як дискретна математика, математична логіка та теорія алгоритмів